רפואת שיניים חירום

מתי נפנה לרופא שיניים חירום?

כמעט כל אחד נתקל בחייו בכאב שיניים בתל נסבל. לא תמיד זה קורה בזמן נכון. לעיתים בלילה, לעיתים בסוף השבוע כשהכל סגור ולעיתים בתקופת חגים. מקרים כאלה קורים לרוב כתוצאה מהזנחה או טראומה. כאשר אנחנו חויים מקרה כזה אנחנו צריכים למהר לרופא שיניים חירום שיטפל בנו בהקדם.

רופא שיניים חירום - חשוב לדעת!

רופא שיניים חירום לרוב יוכל להקל על הכאב ולתת עזרה ראשונה בלבד. ברוב המקרים נדרש טיפול המשך ויסודי אצל רופא מומחה המטפל בכם דרך קבע. למשל כאשר אנחנו מגיעים לרופא שיניים חירום עם שן הזקוקה לטיפול שורש, הרופא עצמו לא יוכל לבצע את טיפול השורש במקום אך הוא כן יוכל להקל את רמת הכאב ולעיתים אף להתחיל את הטיפול עד שנגיע לרופא שלנו. רופא שיניים חירום לרוב מקל על המצב ונותן משככי כאבים שיוכלו לעזור לנו "למשוך" את הזמן עד שנגיע לטיפול אצל הרופא שלנו.

מה ניתן לעשות עד שנגיע לרופא שיניים חירום?

אספנו עבורכם מידע אודות טיפולי השיניים המשמרים הנפוצים בקרב לקוחותינו, במידה ואתם רוצים לדעת עוד, אתם מוזמנים לכתוב לנו, דרך טופס יצירת הקשר.

לייעוץ עם רופא מומחה

תמונת מחבר

נעים מאד, אני מיכל והבלוג הזה נועד בעיקר כדי שאני אוכל להמשיך וללמוד על טיפולי השיניים שקיימים היום בישראל ועל הרופאים הטובים ביותר שקיימים היום. אני בן אדם חוקר שאוהב לדעת לפני שהוא בוחר ולכן בחרתי גם לשתף בתהליך הזה. מוזמנים ליצור איתי קשר.

נושאים נוספים

טיפולי שיניים משמרים

רפואת שיניים חירום

יישור שיניים

יישור שיניים

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

השאירו פרטים
ואדאג שרופא מומחה יחזור אליכם לייעוץ בהקדם >

לא כדאי לפספס ייעוץ בחינם

תודה:)

נחזור אליכם בהקדם להמשך טיפול

צוות Dentist-il

דילוג לתוכן